Miejscowości w Dorzeczu Prądnika

| Mapa | Miejscowości | Geologia | Klimat | Wody | Roślinność | Zwierzęta | Ekologia |

Wykaz obejmuje nazwy dzielnic, miejscowości, osad i przysiółków mieszczących się w obrębie dorzecza Prądnika. Dla ułatwienia identyfikacji nazwy zaopatrzone są w numery sekcji mapy Prądnika, na których można je odszukać.


Akacjowa os.   15K
Batowice   15H
Biały Kościół   9E
Bibice   14G
Blich   
Błonia   14G
Boleń    14G
Bosutów   15G
Bracionki   10A
Brzezina   10D
Brzozowiec   14H
Brzozówka Korzkiewska   12D
Bukowiec   7A
Bukówki   10B
Chochoł   12F
Cianowice   10C
Cianowice Duże   11C
Cianowice Małe   11D
Czajowice   8C
Czekaj   14G
Dąbie   15K
Dąbki   12D
Dąbrowa   14F
Dobra Woda   12F
Gacki   11H
Garlica Duchowna   12F
Garlica Murowana   13F
Garliczka   12F
Gęsawa   12E
Giebułtów   13F
Glinki   11H
Gościniec   7B
Gotkowice   6A
Górka Narodowa   14J
Górna Wieś   13E
Grębnice   11E
Grodzisko   9A
Grzegórzki   14L
Hamernia   11E
Hektary   11C
Iwiny   9D
Januszowice   11G
Kalinów   10E
Kalinów   8A
Kamyk   10C
Kąty   11G
Kleparz   13K
Kolonia   11G
Kołowrót   7A
Komora   13F
Korzkiew   11E

Krakówki   10B
Kulawe Dołki   H13
Kwietniowe Doły   10F
Laskowiec   11C
Lepianka   7B
Łaziec   12D
Łączki   11F
Łysa Góra k/Węgrzec   H14
Łysa Góra k/Skały   10B
Mały Dół   14G
Marianów   11C
Marszowiec   13G
Maszyce   10D
Mierziączka   10B
Międzygaj   12E
Miotełka   10C
Młynnik Kaliski   8A
Mogiłki   10D
Murownia   9D
Niebyła   11D
Nowizna   10C
Odole   12D
Oficerskie os.   14K
Ojców   9C
Olsza II   14K
Olsza   14K
Osiedle Szkolne   14G
Owczary   12E
Pastwiska   10C
Pękowice   12G
Pieronka    7B
Pieskowa Skała   7A
Pod Brzozówką   12E
Pod Lasem   14G
Podchruście   11H
Podlisin   11E
Podmaszyckie   10D
Podoły   13F
Podskale   12G
Podskałki   11C
Podwikle   11F
Podzamcze   11E
Poręba    11C
Potoki    13G
Prądnik   
Prądnik Biały   12J
Prądnik Czajowski   9C
Prądnik Czerwony   14J
Prądnik Korzkiewski   9D
Prądnik Ojcowski   10C
Przeginia   4A

Przybysławice   11E
Psie Pole   11E
Rakowice   15K
Sąspów   7B
Serwita   10C
Skała   10A
Skałki   10C
Skotnica   7A 10E
Skotnica II   10E
Smardzowice   10D
Smarkaty Dół   14F
Spławy   10B
Stara Studnia   12G
Stara Wieś    13G
Stawki   11F
Strona Góralska   7B
Strona Kościelna   7B
Studzienki   11G
Sułoszowa
Swawola   10E
Szczodrkowice   12C
Szyce   10F
Szydło   11G
Świńczów   11D
Tonie   12H
Trojadym   11G
Trojanowice   12F
Ugorek   15K
Warszawskie   14K
Wesoła   10F, 13L
Węgrzce   14H
Wieczysta   14K
Wielki Dół   11D, 14F
Wielmoża   
Wino   10E
Witkowice   13H
Wola Kalinowska   9B
Wola Zachariaszowska   13F
Wołówka   10C
Wygwizdów   10F
Wymysłow   6A
Zadębowiec   12D
Zagaje   14F
Zagarle   12C
Zagórze   12C
Zakońce   13E
Zaogrodzie   13G
Zapadlina   12F
Zapodole   13H
Zielona Droga   11E
Zielonki   13G
Złota Góra   9C